• مالکیت برند ARCHER

امروزه کاربرد دستگاه های یو پی اس بسیار متنوع بوده و از مصارف خانگی تا یو پی اس های سفارشی صنعتی را شامل می‏ گردد. این تنوع موجب می‏شود تکنولوژی ساخت یو پی اس‏ ها هم متفاوت گردد که شامل: یو پی اس های Line-Interactive ، یو پی اس های آنلاین بدون ترانس، یو پی اس ‏های صنعتی Transformer-Base، یو پی اس های ماژولار و … می باشد. لذا با توجه به سیاست گذاری شرکت عصر فناوری اترس که خواهان مرتفع نمودن نیاز مشتریان در تمامی صنایع می‏ باشد، اقدام به عرضه محصولات با مارک ARCHER نموده است.

 

 

 

 

 

  •  نمایندگی رسمی فروش محصولات یو پی اس و دیتا سنتر شرکت Huawei

هواوی یک کمپانی چند ملیتی است که در سال ۱۹۸۷ در شهر شنزن چین با هدف ایجاد شبکه های راه دور، ارائه خدمات و تجهیزات عملیاتی و مشاوره تاسیس گردید . مجموعه هواوی امروزه بالغ بر ۱۴۰ هزار نفر کارمند دارد. آمار جالب توجه اینجاست که حدود نیمی از این افراد در بخش‌های مختلف تحقیق و توسعه در کشورهای چین، ایالات متحده آمریکا، آلمان، کلمبیا، سوئد، ایرلند، هند، روسیه و ترکیه مشغول هستند.

هواوی یك شركت تولیدكننده تجهیزات ‌مخابراتی و ارتباطی است كه تقریبا در تمام زمینه‌های مرتبط فعالیت می‌كند و خدماتی دارد. هواوی در سال ۲۰۱۰، ۱۲۰ میلیون دیوایس را به سراسر دنیا عرضه کرده است و در همین سال در رتبه پنجم نوآورانه ترین شرکت های جهان قرار گرفت. در حال حاضر هواوی بزرگترین شرکت ارایه دهنده سرویس‌های ارتباطی در جهان است که ۴۵ شرکت از ۵۰ شرکت اپراتور مخابراتی بزرگ جهان از تجهیزات هوآوِی استفاده می‌کنند. محصولات شرکت هوآوی به دو قسمت تقسیم می گردد: محصولات مخابراتی و محصولات شبکه و IT که این محصولات در بیشتر از ۱۷۰ کشور گسترش یافته و در اختیار بیشتر از یک سوم مردم زمین قرار گرفته است.

شرکت عصر فناوری اترس، به عنوان نماینده رسمی فروش محصولات و ارائه خدمات شرکت هواوی در  زمینه یو پی اس و دیتا سنتر فعالیت می نماید