شرکت عصر فناوری اترس خدمات مربوط به موارد زیر را در قالب قرارداد مشاوره و پشتیبانی، به صورت ماهیانه و سالیانه ارائه می‌نماید:

۱- سرویس و نگهداری یو­پی­‌اس

۲- تعمیر و نگهداری دیتا سنتر

۳- پیاده سازی شبکه و اجرای الکتریکال

۴- مشاوره فنی و نظارت بر اجرای دیتا سنتر

۵- نصب و راه­ اندازی رک، پاورماژول و تجهیزات راهروی بسته

۶- مشاوره، طراحی و پیاده سازی زیر ساخت فیزیکی مرکز داده

۷- مشاوره، تدوین، طراحی مفهومی و تفصیلی، نظارت بر اجرای دیتا سنتر

رویای هر شرکتی داشتن یک تیم پشتیبانی منظم، ماهر و با کیفیت است. اما در بسیاری از شرکت‌ها نگرانی‌های مربوط به بودجه، مدیریت را از دستیابی به چنین هدفی باز می‌دارد. مشتریان به محدودیت‌های شرکت شما اهمیت نمی‌دهند. آنها توقع دارند که در هنگام نیاز از یک پشتیبانی با کیفیت بالا، از طریق کانال‌های متعدد و توسط کارکنان مطلع و خوش رفتار برخوردار باشند. شرکت‌هایی که پشتیبانی را یک مرکز هزینه‌زا می‌دانند و آن را با دقت و منابع لازم تدارک نمی‌بینند، دارای یک نقطه ضعف رقابتی هستند. اگر محصول هر شرکت از بهترین کیفیت برخوردار باشد، ولی سرویس مشتریان ضعیف باشد یا از طرف دیگر تعداد کارکنان لایق و شایسته کم باشد، هرچقدر که کیفیت محصول هم بالا است، اهمیتی ندارد و  در این صورت مشتریان نسبت به شرکت دید منفی پیدا کرده و کسب و کار شما آنها  از دست خواهد داد.

به همین دلیل شرکت عصر فناوری اترس در خصوص ایجاد و ارتقاء یک تیم پشتیبانی (Help Desk) حرفه‌ای، نکات کلیدی زیر را مدنظر قرار داده است:

■ در دسترس بودن

■ ایجاد انگیزه در تیم

■ نظرسنجی از مشتریان

■ پرورش مهارت های شنیداری

■ هزینه در زمینه آموزش مداوم

■ برنامه‌ریزی و سازماندهی مناسب

■ استخدام لایق و شایسته‌ترین‌ افراد

■ ضبط شکایات به صورت الکترونیکی